tel. 570 304 807 | e-mail: kontakt@yourbaby.pl | Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

O nas

Cześć!

Jesteśmy Marta i Łukasz - szczęśliwi rodzice malutkiej Marysi, dzięki której odkryliśmy, jak bardzo ważna jest troska o komfort i bezpieczeństwo każdego dziecka już od pierwszych jego chwil na tym świecie. 

Nasza Marysia sprawiła, że specjalizujemy się w starannym doborze najwyższej jakości i klasy artykułów dla noworodków i niemowląt. Doskonale wiemy, co powinno znaleźć się w idealnej wyprawce dla dziecka, jak zapewnić mu spokojny sen i zadbać o bezpieczeństwo i radość podczas codziennych czynności oraz aktywności. Wiemy też, że specjalne potrzeby ma również młoda Mama, pragnąca zadbać o siebie w tym szczególnym czasie ciąży i po porodzie.

Jako Rodzice i właściciele sklepu yourbaby.pl jesteśmy ekspertami od pielęgnacji, zabawy i edukacji dzieci, dzięki naszemu najbardziej wymagającemu testerowi: Marysi. To właśnie Ona - nasza malutka dziewczynka z Torunia decyduje, co znajduje się w ofercie naszego sklepu internetowego.

W oparciu o codzienne doświadczenia stworzyliśmy przemyślane kategorie, w których dostępne są artykuły, zabawki i akcesoria dla dzieci pochodzące od sprawdzonych producentów.

Yourbaby.pl to sklep od Marysi, Marty i Łukasza dla Was - szczęśliwych Dzieci i Rodziców. Takich jak my. ❤️

yourbaby - o nas

P.s. To absolutnie naturalne, że w trakcie zakupów dla dziecka może pojawić się wiele pytań lub potrzeb w doborze produktów. 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przez czat (dostępny w prawym dolnym rogu strony), rozmowy telefonicznej: 570 304 807, na naszego Facebooka Instagrama.