tel. 570 304 807 | e-mail: kontakt@yourbaby.pl | Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu tradycyjnego:

Nr konta: 04 2530 0008 2030 1062 2378 0001

Tytuł: numer zamówienia

Your Baby Marta Ziemińska
Szosa Lubicka 14/4
87-100 Toruń

 • Pobranie - płacisz kurierowi gotówką przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.
 • Płatność elektroniczna: 
  a) Na naszym sklepie płatności obsługiwane są przez firmę Blue Media S.A z siedzibą w Sopocie, ul. Haffnera 6, kod pocztowy: 81-717,
  KRS: 0000320590.
  - przelew elektroniczny,
  - płatność kartą Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic lub Maestro;


  b) Przedpłata za pomocą płatności online za pośrednictwem systemu Przelewy24 prowadzonego przez PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu z wykorzystaniem następujących form płatności:
  - przelew elektroniczny,
  - płatność kartą Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic lub Maestro.


  c) Przedpłata za pomocą płatności online za pośrednictwem systemu PayPal prowadzonego przez Firmę PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu z wykorzystaniem następujących form płatności:
  - przelew elektroniczny,
  - płatność kartą Visa, MasterCard, MasterCard, Maestro lub AmericanExpress.