tel. 570 304 807 e-mail: kontakt@yourbaby.pl Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

Miś Jacobe brązowy, 32 cm, Beppe

49.00 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy

Maskotka Miś, Beppe

Patrzysz na tą przytulankę i pamięcią wracasz do czasów, kiedy to Ty byłeś/byłaś dzieckiem, a pokój zapełniony był większymi i mniejszymi skarbami. Ale to właśnie Ten Miś, ta maskotka była twoją ulubioną -twoim uroczym przyjacielem.

Tak samo jak wtedy, tak i dziś istnieją maskotki, które mają w sobie to "coś". Tylko spójrz na misia - jest przyjemnie miękki w dotyku, posiada uroczą buźkę i uszka, a jego kraciaste elementy na stópkach i wiązana wstążka na szyi dodają mu wiele szyku i elegancji.

Parametry techniczne

Maskotka to 32 cm wysokości i to tylko w pozycji siedzącej. Jego całkowita długość, to aż 50 cm! Misiek Jacobe wewnątrz posiada syntetyczne wypełnienie, które sprawia, że jest on tak mięciutki, a zewnętrzny plusz to około 2 cm "sierści" wykonanej ze 100% poliestru.

Zgodnie z opisem producenta, miś jest maskotką odpowiednią dla dzieci od pierwszych dni życia. My jednak, jako sklep prowadzony przez rodziców uważamy, że miś do bezpośredniej zabawy nadawać może się najwcześniej od 6 m-ca, kiedy to dziecko zaczyna samodzielnie siadać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby sprezentować tego uroczego pluszaka i początkowo użytkować go, jako ozdobę dziecięcego pokoju, a kiedy tylko dziecko będzie gotowe na spotkanie z nim - pozwolić na zabawę.

Pamiętajcie jednak, że przy każdej zabawie, jakąkolwiek zabawką, dziecko powinno stale znajdować się pod opieką rodzica.

Certyfikat bezpieczeństwa

Zabawka posiada także certyfikat świadczący o jej bezpieczeństwie. Certyfikat CE, o którym mowa to ten, który nadawany jest na podstawie dyrektywy 2009/48/WE. Zgodnie z nią wszystkie zabawki powinny spełniać zasady w zakresie bezpieczeństwa chemicznego (czy zabawka powstała z bezpiecznych materiałów, które nie będą szkodliwe dla skóry dziecka) bezpieczeństwa mechanicznego (czy zabawka nie traci włosia, pluszu, z którego powstała), a także w zakresie palności (czy zabawka nie ulega łatwemu zapłonowi).

Polski producent - Beppe

W sklepie Your Baby staramy się dobierać taki asortyment, który sami chętnie kupilibyśmy naszym dzieciom. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do wachlarza kategorii z maskotkami producenta, firmę Beppe. Co dla nas szczególnie ważne producent ten jest polskim producentem, szyjącym również w Polsce.

Może Ci się spodobać także

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie