tel. 570 304 807 | e-mail: kontakt@yourbaby.pl | Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

Lis Axel, Beppe

49.00 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy

Maskotka Lis Axel 

Maskotka Lis to pluszak, który będzie świetnym kompanem Twojego dziecka podczas zabaw, a także uroczą ozdobą dziecięcego pokoiku. Dzięki jego długim i stosunkowo cienkim - w porównaniu do reszty ciała - nóżkom, dziecko będzie mogło urządzać mu spacery, a Lis będzie wyjątkowo realistycznie stąpać po ziemi. No, umówmy się - przebierające nóżki maskotek - to jest to! :) 

Maskotka Lis Axel mierzony został w pozycji siedzącej ( tak, potrafi on także bezproblemowo siedzieć bez podpierania) - 27 cm. A skoro tak, to jego całkowita długość jest już całkiem spora! Mierzony w całości, razem ze stópkami i uszami Lisek ma aż 41 cm długości.

Jego brzuszek, ręce oraz nogi wykonane zostały ze sztruksu w kolorze musztardowym. Dłonie oraz łapki - z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu w kolorze jasnego kremu, a reszta ciałka z pluszu w kolorze brudnego beżu. 

Ale czymże byłby lisek bez ogonka?! Bez obaw - lis Axel ma także ogonek. I to całkiem pokaźny, jak na szanującego się lisa przystało:)

Polski producent - Beppe

W asortymencie Your Baby znajdziesz maskotki polskiego producenta Beppe, które zostały przeze mnie skrupulatnie wybrane tak, aby zaprezentować Wam tutaj, tylko perełki, które uważam za najlepsze pod wieloma względami. 

Aby zobaczyć więcej produktów od tego producenta, możesz kliknąć tutaj.

Parametry bezpieczeństwa  

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego za chwilę dowiesz się dlaczego uważamy tą maskotkę za godną zaufania. 

Maskotka Lis Axel posiada znak bezpieczeństwa CE, który nadawany jest zabawkom spełniającym kryteria gwarancji ich bezpieczeństwa. Dzieje się tak poprzez szereg badań, gdzie zabawka sprawdzona została m. in. w zakresie bezpieczeństwa mechanicznego (czy zabawka nie gubi włókien syntetycznych, z których powstała), bezpieczeństwa chemicznego ( czy zabawka nie wydziela, ani nie powstała przy użyciu materiałów i barwników niebezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka), a także w zakresie palności ( czy zabawka nie jest łatwopalna). Podstawą do nadania tego znaku jest dyrektywa 2009/48/WE, która gwarantuje jakość zabawki. 

Zabawka posiada także gwarancję producenta, co do jej jakości oraz wykonania.

Produkt 0+

Może Ci się spodobać także

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie