tel. 570 304 807 e-mail: kontakt@yourbaby.pl Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

Lampka miś duży - Biały - Rabbit&Friends

69.00 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy

Lampka miś duży biały ze zmieniającym się światłem od Rabbit and Friends.

Silikonowa lampka miś jest idealnym rozwiązaniem na noce przy małym dziecku. Duża lampka miś Rabbit&Friends świetnie sprawdzi się podczas czynności pielęgnacyjnych, które musi wykonać każdy rodzic przy nowo narodzonym, lub starszym dziecku. 

Opis produktu

Jej światło jest na tyle delikatne, że nie zakłóca ono snu dziecka/niemowlęcia, a jednocześnie na tyle dostateczne, aby w razie potrzeby nie włączać kolejnego źródła światła i wykonać niezbędne czynności. Lampka Rabbit&Friends jest też uroczą ozdobą pokoju dziecięcego

Szczegóły techniczne

Duża lampka miś Rabbit&Friends ładowana jest przez wtyczkę USB (dołączoną do opakowania). Jedno pełne naładowanie wystarcza na 15h świecenia lampki, przy trybie światła białego,a 12h przy trybie światła kolorowego.

Lampka Rabbit&Friends wykonana jest z bezpiecznych materiałów, tj. bezpiecznego miękkiego silikonu, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Lampka miś jest bardzo miła w dotyku oraz elastyczna. Jeśli ktoś ją ściśnie, zmienia kształt, a po paru minutach wraca do pierwotnego kształtu. 

Wewnątrz zastosowano diody LED, dzięki którym silikonowa lampka nie nagrzewa się i nie stanowi zagrożenia dla dzieci.

Pielęgnacja lampki

Czyszczenie silikonowej lampki to nic trudnego! Wystarczy, że przetrzesz ją wilgotną ściereczką z dodatkiem mydła i gotowe! Pamiętaj tylko, aby nie zwilżać podstawy lampki, gdzie znajduje się cała elektronika.

Uwaga! 

Ładowanie Lampki Miś odbywa się za pomocą microUSB (kabel dołączony do opakowania). Nie należy ładować lampki szybko ładującymi ładowarkami od telefonów, gdyż mogą przepalić mechanizm lampki.

Wymiary: 11.1x11.1x16cm
Producent: Rabbit & Friends

Może Ci się spodobać także

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie