tel. 570 304 807 e-mail: kontakt@yourbaby.pl Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

Książka w języku angielskim dla dzieci "Little Me" JellyCat

69.00 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy

Książka w języku angielskim dla dzieci "Little Me" JellyCat

Książka w języku angielskim dla dzieci producenta JellyCat opowiada historię małego króliczka, który poznaje otaczający go świat. Króliczek odkrywa małe, a zarazem wielkie rzeczy. Dlaczego np. kury mają pióra na ogonie, a króliczki nie? Książka ma twardą oprawę, jak i twarde strony. Idealna będzie dla dzieci najmłodszych i tych nieco starszych - przedszkolaków.

Najpierw rodzic może czytać książeczkę niemowlęciu, adaptować go tym samym do słownictwa w języku angielskim, sprawiając jednocześnie, że staje się ono dla niego czymś, co jest oczywiste i naturalne. Wczesna ekspozycja dziecka na nowy język skutkuje szybszym uczeniem się języka w przyszłości. 

Jeżeli dziecko jest nieco starsze, to "Little Me" również świetnie zda egzamin, gdyż dzieci w tym wieku bardzo szybko uczą się i są ciekawe świata. Możliwe zatem jest też, że wejdą w interakcję z książką i pokazując paluszkami bądź, co bądź pięknie zobrazowane przygody króliczka, będą stopniowo nazywać bohaterów i przedmioty w języku angielskim.

Pierwsze książki dla dzieci po angielsku powinny krótko i w prostych słowach opowiadać łatwą historię. W tym przypadku książka sprawdzi się świetnie, a dorosły odbiorca również nie będzie zawiedziony.

Uwaga! Książka jest napisana po angielsku!

Liczba stron: 20

Rozmiar: 20x20 cm

Skład: 100% tektura, karton

Oprawa i strony : twarde, usztywniane

Autorzy: Eve Bishop, Penny Johnson

Producent: JellyCat

Może Ci się spodobać także

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie