tel. 570 304 807 e-mail: kontakt@yourbaby.pl Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

Książka po angielsku "When I am Big", JellyCat

69.00 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy

Książka po angielsku "When I am Big", JellyCat

Książka po angielsku producenta JellyCat. Książka ma twardą oprawę, jak i twarde strony. Idealna będzie dla dzieci w niemal każdym wieku. Książka przedstawia przygody małego króliczka, który bardzo chce dorosnąć i snuje plany, co zrobi kiedy będzie już duży.

Początkowo rodzic może czytać książeczkę niemowlęciu, przyzwyczajając go tym samym do słownictwa w języku angielskim, sprawiając tym samym, że staje się ono dla niego czymś naturalnym i ułatwi mu późniejszą naukę w tym języku. 

Jeżeli dziecko jest starsze, to książka również świetnie się sprawdzi, gdyż dzieci we wczesnym dzieciństwie bardzo szybko chłoną wiedzę i zdecydowanie poszerzamy im w ten sposób horyzonty. 

Pierwsze książki dla dzieci po angielsku powinny krótko i w prostych słowach opowiadać łatwą historię. W tym przypadku książka zdaje egzamin i z pewnością oczaruje swoją fabułą także dorosłego czytelnika.

Słowo o producencie JellyCat 

JellyCat jest cenionym producentem zabawek premium, znanym na całym świecie. Ich znakiem rozpoznawczym są maskotki króliczki w różnych kolorach i rozmiarach. Tak więc bohater książeczki Kremowy Króliczek jest także dostępny, jako maskotka. Jeśli chciałbyś w zestawie zakupić także jego, to kliknij TUTAJ, gdzie znajdziesz wszystkie kolory króliczków dostępnych w naszym sklepie.

Uwaga! Książka jest napisana po angielsku!

Liczba stron: 20

Rozmiar: 20x20 cm

Skład: 100% karton

Oprawa i strony : twarde, usztywniane

Autorzy: Penny Johnson, Kirsten Irving

Producent: JellyCat

Może Ci się spodobać także

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie