Filtruj
  • Cena

tel. 570 304 807 | e-mail: kontakt@yourbaby.pl | Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

Zabawki

W tej zakładce znajdziesz wszystkie niezbędne przedmioty do zapewnienia Twojemu maluchowi prawidłowego wzrostu i uciechy na wczesnym etapie życia. Nasze zabawki dla niemowląt i dzieci wyróżnia starannie przemyślane wzornictwo i troska o bezpieczeństwo najmłodszych.

Do zabawy, lulania i... nauki!

Urocze pluszaki o mięciutkim futerku utulą dziecię do snu i będą mu wiernie towarzyszyć na wczesnym etapie życia. Z pomocą przyjdą tu misie, pieski, myszki, liski i wiele innych zwierzątek z bajkowego świata.


Kontrastowe i sensoryczne pluszaki dla niemowląt to bardzo ciekawa propozycja od kilku producentów. Te osobliwe, wielokolorowe maskotki o wielu fakturach i wypustkach zostały zaprojektowane z myślą o rozwoju podstawowych kompetencji u noworodków – stymulacji zmysłów i koordynacji ruchowej.


Pozostałe kategorie kryją m.in. osobliwe książeczki z ogonkami dostosowane do potrzeb maluszków oraz wspaniałe puzzle podłogowe o niewielkiej liczbie elementów. Drewniane układanki z wizerunkami zwierząt ożywiają wyobraźnię i zaczątki logicznego myślenia.

Tymek piszczek, Mom's Care

28.99 zł

Szeleścik Misio Buu Czarny

31.99 zł

Lusterko Cudak Różowy

28.99 zł

Lis Axel, Beppe

49.00 zł

Wieża z kubeczków, Mushie

59.00 zł