tel. 570 304 807 e-mail: kontakt@yourbaby.pl Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

Maskotka Myszka TouTou 38 cm, Beppe

63.00 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy

Maskotka Myszka TouTou, Beppe

Maskotka myszka jest zabawką, która idealnie sprawdzi się dla małej damy uwielbiającej księżniczkowe klimaty. Jej dominujący kolor to pudrowy róż oraz bawełna w naturalnym odcieniu. Sukienka myszki wykonana została z wielowarstwowego tiulu, który dodaje jej bajkowego charakteru, a nosek wykonany został z materiału o kwiecistym wzorze i dodaje myszce wiele uroku poprzez tak dopracowany szczegół. Długie nóżki maskotki myszki sprawiają, że jej postać nabiera lekkości i jest niczym magiczna baletnica. Całość postaci to aż 38cm, co daje dziecku możliwość przytulenia jej i stania się jej nieodzownym przyjacielem i kompanem zabaw.

Maskotka pochodzi z kolekcji TouTou producenta Beppe. Znajdziesz w niej wiele zwierzątek i nie tylko, przybierających postać delikatnych istot w kolorach pudrowego różu i naturalnego koloru bawełny, niczym len.

Beppe - słowo o producencie

W naszym sklepie szczególną uwagę przykładamy do jakości wykonania produktów, ale także do ich ciężko dającej się scharakteryzować wyjątkowości. Co sprawiło, że postanowiliśmy umieścić producenta Beppe pośród naszych pozostałych perełek? Połączenie tych dwóch zalet. 

Beppe to nasz rodzimy polski producent zabawek dla dzieci, który od początku do końca tworzy swoje produkty w Polsce. W związku z naszym patriotyzmem, którego możecie zauważyć po doborze producentów, nie mogło być inaczej. Jeśli chcesz zobaczyć więcej zabawek od Beppe, kliknij TUTAJ.

Parametry bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego za chwilę dowiesz się dlaczego uważamy tą maskotkę za godną zaufania.

Maskotka Myszka posiada znak bezpieczeństwa CE, który nadawany jest zabawkom spełniającym kryteria gwarancji ich bezpieczeństwa. Dzieje się tak poprzez szereg badań, gdzie zabawka sprawdzona została m. in. w zakresie bezpieczeństwa mechanicznego (czy zabawka nie gubi włókien syntetycznych, z których powstała), bezpieczeństwa chemicznego ( czy zabawka nie wydziela, ani nie powstała przy użyciu materiałów i barwników niebezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka), a także w zakresie palności ( czy zabawka nie jest łatwopalna). Podstawą do nadania tego znaku jest dyrektywa 2009/48/WE, która gwarantuje jakość zabawki.

Zabawka posiada także gwarancję producenta, co do jej jakości oraz wykonania.

Produkt 12m+

Może Ci się spodobać także

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie