tel. 570 304 807 | e-mail: kontakt@yourbaby.pl | Darmowa wysyłka od: 399 zł

Szukaj

Dou Dou dla niemowlaka Lis Axel, Beppe

39.00 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy

Dou Dou dla niemowlaka

Czy wiesz, czym dokładnie jest maskotka zwana dou dou dla niemowlaka? Jest ona jego pierwszą przytulanką. A dlaczego tak jest? Doudou przenosi zapach Mamy i Taty, dając bobasowi poczucie bezpieczeństwa, bliskości i kontaktu z nimi! Dlatego też Rodzicom rekomenduje się  spanie z maskotką przed daniem jej Maluchowi. Znajomy zapach pomaga wyciszyć niespokojne dziecko, uspokaja i dodaje mu pewności siebie.

Zalety przytulanki dou dou:

  • ułatwia zasypianie,
  • przenosi zapachy Mamy i Taty,
  • wielkość oraz kształt dostosowane są do małych rączek,
  • rączki i nóżki liska przypominają dziecku pępowinę z życia płodowego,
  • uspokaja.

Pierwsza maskotka 

Dziecko, które od małego przyzwyczajone jest do spania z maskotką, w tym przypadku - maskotką dou dou - łatwiej zasypia samemu. Trzymanie się od początku pewnych rytuałów towarzyszącym niemowlęciu podczas dnia pomaga mu z czasem "przywyknąć do funkcjonowania", i w taki oto sposób dziecko, które codziennie przed zaśnięciem ma zapewnione te same warunki, np. dostaje do przytulenia swojego miękkiego przyjaciela, będzie zasypiało wcześniej i łatwiej, niż dziecko, które codziennie zasypia w innych warunkach.

Powiesz: "ok, czyli mogę kupić mojemu Maluchowi jakąkolwiek maskotkę i spełni ona tą samą funkcję" - i tak, i nie. Można powiedzieć, że jeśli chodzi o tą funkcję, to będzie ona mieć zastosowanie w przypadku nieco starszych niemowląt, gdyż Maluchy w wieku od 0 m-ca do 3 m-ca potrzebują czegoś znacznie mniejszego, bardziej płaskiego, coś, co łatwo będą mogły chwycić i przytulić. Tak więc pierwsza maskotka musi spełniać pewne warunki. Dou Dou Lis Axel został świetnie przemyślany także, ze względu na swoje cienkie nóżki i rączki które w swojej średnicy będą najmłodszym przypominać pępowinę, którą były połączone ze swoją Mamą w życiu płodowym. Świetne prawda? Wszystko co może sprawić, że noworodek poczuje się na tym świecie bezpieczniej - warte jest wypróbowania. Każdy rodzic potwierdzi, że w tym czasie chętnie ratowałby się wszystkim, co ułatwiłoby ten piękny, ale niezwykle trudny i intensywny czas, jego dziecku oraz jemu samemu.

Dou dou dla niemowlaka to pierwsza przytulanka, zabawka i uspokajacz w jednym!

Beppe polski producent

W ofercie Your Baby znajdują się wyselekcjonowane maskotki od tego producenta. Lubimy prezentować Wam polskie marki, które tworzą piękne rzeczy dla dzieci, tak więc nie mogło zabraknąć producenta Beppe.

Jeśli Twoje dziecko wyrośnie już z Liska Axela dou dou, z tej samej serii możesz mu sprezentować większą opcję tego liska, dostępną tutaj.

Wymiary : 28 cm x 28 cm

Produkt spełnia normy bezpieczeństwa i oznakowany jest znakiem CE. 

Może Ci się spodobać także

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie