Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Twoja historia Kochanie od Memorable
26.jpg

Twoja historia Kochanie od Memorable

Wyobrażasz sobie, że kilka lat wiele z dzisiejszych prozaicznych, ale także i tych wyjątkowych, sytuacji z życia Twojego Dziecka i jego zachowań, tak po prostu ulotni się i zostanie zapomniane? Czy nie pięknie byłoby móc wrócić pamięcią do tych momentów?

Twoja historia Kochanie Memorable
Twoja historia Kochanie Memorable

Albumy Memorable 

Albumy Memorable powstały właśnie w tym celu. Od ich premiery minęły zaledwie 3 miesiące, a już widzę, jak bardzo przypadły Wam do gustu. Do wyboru macie trzy zgaszone odcienie – blady róż, blady niebieski i jasno szare powstałe z ekologicznej bawełny, zwieńczone tytułem tłoczonym metodą na gorąco. Twoja historia Kochanie to wnętrze starannie zaprojektowanych 100 stron, które wspomaga twórcze i kreatywne wypełnianie. Papier, na którym zapisujesz wspomnienia to naprawdę solidny arkusz o gramaturze 240g. Dzięki temu, przyklejane zdjęcia nie zmienią jego formy i pomimo tego pozostanie tak samo sztywny, jak na początku. Format albumów jest nieszablonowy i zdecydowanie przykuwa uwagę. Forma segregatora z kolei pozwala na wyciąganie kart i uzupełnianiu ich w najdogodniejszym sposobie tak, aby było to dla nas możliwie najwygodniejsze. Dzięki temu, i również temu, że karty nie są ponumerowane, możemy je układać zgodnie ze swoim pomysłem na album. Jeśli masz także odrębne arkusze z rysunkami, zapiskami, które chciałbyś/chciałabyś zatrzymać na pamiątkę, śmiało możesz je umieścić wewnątrz albumu, który stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Twoja historia Kochanie Memorable
Twoja historia Kochanie Memorable

Wnętrze pamiętników

Co do treści wnętrza, albumy Memorable posiadają mnóstwo ciekawych propozycji ich wypełniania. Od typowych zawierających informacje o dniu narodzin, pierwszych świętach, czy kolejnych miesiącach życia dziecka, po bardziej niestandardowe, takie jak poznali się rodzice, dlaczego zakochali się w sobie, kiedy dowiedzieli się o ciąży, jakie były ich reakcje, jaki dziecko w ich oczach ma charakter, czego uczą się od dziecka, czym dla nich jest… a bardzo często całym światem.

Taki album będzie niezwykłą pamiątką dla dziecka, kiedy będzie ono już wkraczało na własną ścieżkę życia. Czy Wy nie chcielibyście dostać do swoich rodziców pamiątki świadczącej o tym, jak „uważnie przyglądali się temu jak dorastacie”? Ja zdecydowanie tak!

Macie może w gronie swoich najbliższych lub przyjaciół osoby, które spodziewają się maleństwa, lub jesteście zaproszeni na chrzest święty? Warto rozważyć taki podarunek, który z pewnością wzruszy i będzie nieszablonowy.

Twoja historia Kochanie Memorable
Twoja historia Kochanie Memorable
  • Rozszerzanie diety

    Przydatne akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl