Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Podpowiadamy, jaki gryzak dla ząbkującego dziecka?
30.jpg

Podpowiadamy, jaki gryzak dla ząbkującego dziecka?

Kończą się kolki, zaczyna ząbkowanie. Niestety, o ile niektórych kolki mogą ominąć, tak wychodzące ząbki – te pierwsze lub te późniejsze – mogą dać we się we znaki. Ząbkujące niemowlę staje się płaczliwe, drażliwe, a najlepiej czuje się w objęciach mamy. I trudno się temu dziwić, bo ból przy tym towarzyszący jest ogromny.

Jak Ci pomóc Kochanie?

Jako Rodzicom trudno patrzy się nam na cierpienie naszych dzieci, dlatego staramy się wszystkimi możliwymi sposobami, aby zminimalizować ten ból. Sposoby na to mogą być różne. Od tych farmakologicznych, po (jakby to nazwać?) – fizyczne? Mam tu oczywiście na myśli gryzaki. I tu często pojawia się pytanie – jaki gryzak wybrać?

 Rodzaje gryzaków dla niemowląt

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie gryzaki drewniane, kauczukowe i silikonowe. Gryzaki drewniane powinny być wybierane dla ząbkujących Maluchów, u których zęby znajdują się jeszcze pod dziąsłami, a dziąsła te nie są jeszcze wyraźnie spuchnięte. W takiej sytuacji gryzak drewniany potrafi przynieść ulgę dosłownie swędzącym dziąsłom. Gryzaki drewniane od Pink No More dodatkowo w zestawie zawierają zawieszkę z klipsem mocującym, co niewątpliwie jest świetnym rozwiązaniem, kiedy przebywamy z dzieckiem poza domem i chcemy uniknąć zrzucenia gryzaka na brudną powierzchnię.

Gryzak z zawieszką Pink No More
klik


Znacie słynnego MRB od Lullalove? Możecie go dostać także w formie gryzaka drewnianego jak i kauczukowego.

Gryzak drewniany MRB Lullalove
klik
Gryzak kauczukowy MRB Lullalove
klik


W momencie, kiedy dziąsła stają się nabrzmiałe lepszym wyborem okażą się gryzaki kauczukowe lub silikonowe. Kauczukowe, np. od A Little Lovely Company zostały wykonane w 100% z naturalnego kauczuku pochodzącego z drzewa hevea. Ich kształt został tak zaprojektowany, aby idealnie dopasować się do małych rączek, a naturalny materiał jest całkowicie bezpieczny i niepowodujący żadnych podrażnień.

Gryzak kauczukowy A Little Lovely Company
klik


Gryzaki silikonowe Rosa&Bo również są wykonane z bezpiecznego materiału 100% silikonowego, który nie zawiera żadnych substancji ropopochodnych. Gryzaki Rosa&Bo przynoszą ulgę ząbkującym niemowlętom nie tylko dzięki swojemu odpowiednio miękkiemu materiałowi, ale także dzięki lekkiemu chłodzącemu smakowi mięty uwalniającemu się podczas korzystania.

Gryzak silikonowy Rosa&Bo
klik


Jeśli jesteśmy przy temacie gryzaków silikonowych, to nie sposób nie wspomnieć o gryzakach od Matchstick Monkey, które nazwać można kompletnym rozwiązaniem dla higieny jamy ustnej. Gryzaki te są także pierwszą szczoteczką do zębów. Już od pierwszych ząbków dziecko może przyzwyczajać się i uczyć mycia zębów, tak, aby w przyszłości było już przyzwyczajone do tego rytuału. Szczoteczka ta znajduje się na odwrocie uroczej małpki, dostępnej w różnych kolorach.

Gryzak silikonowy Matchstick Monkey
klik
Gryzak silikonowy Matchstick Monkey
klik

Mam nadzieję, że w pomogłam w doborze odpowiedniego gryzaka.

Pozdrawiam Was,

M.

  • Rozszerzanie diety

    Przydatne akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl