Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Bidon BBox pierwszy bidon Twojego dziecka
20.jpg

Bidon BBox pierwszy bidon Twojego dziecka

Bidon niekapek BBox
Bidon niekapek BBox

W Polsce coraz bardziej oczywistym wyborem rodziców dzieci rozpoczynających dietę staje się bidon niekapek od producenta BBox. Moim zdaniem rzeczywiście jest to najlepszy wybór bidonu, na jaki mogą się zdecydować.

Bidon niekapek BBox
Bidon niekapek BBox

Bidon BBox, od kiedy?

Uwierzysz, że już 6-miesięczne dziecko instynktownie będzie wiedziało jak napić się z takiego bidonu? Dzięki specjalnie zaprojektowanej słomce bidon nie będzie rozlewać płynów, nawet kiedy dziecko przechyli je górą do dołu. Pamiętam jak wyglądała słomka w bidonie BBox pierwszej generacji, która zakończona była silikonem, który dziecko mogło bardzo szybko przegryzać, a słomki trzeba było naprawdę często wymieniać. W tym momencie ulepszone BBoxy silikon z „mechanizmem” od niekapania mają umieszczony niżej, dzięki czemu małe ząbki tam nie sięgają, a żywotność słomek jest o wiele dłuższa.

Niemowlęta, szczególnie te, które karmione są mlekiem modyfikowanym, przyzwyczajone są, że piją po podniesieniu butelki. Dzięki temu, że słomka w bidonach BBox jest obciążona, dzieci mogą pić nawet w pozycji leżącej, lub po prostu w jakiejkolwiek innej. Nowe bidony mają także nieco szerszy kształt, a pozwala to na jeszcze lepsze przemieszczanie się obciążnika słomki za wodą (starsze bidony były w połowie węższe i nie zawsze obciążenie słomki spadło tam, gdzie powinno). Innymi słowy, bidon stał się idealnym rozwiązaniem dla dzieci rozpoczynających przygodę z rozszerzaniem diety. Osobiście znam wielu rodziców, którzy nie zamieniliby go na żaden inny.

Bidon niekapek BBox
Bidon niekapek BBox

Bidony BBox w naszym asortymencie

Będąc przekonanym o ich jakości wykonania, a także innowacyjności, nie mogło ich zabraknąć także w naszym sklepie. W asortymencie YourBaby znajdziesz całkiem spory wybór kolorystyczny. Znajdziesz klasyczne, soczyste kolory, a także najnowszą serię Gelato, bidonów w delikatnych pastelowych kolorach.

Bidony BBox seria Gelato
Bidony BBox seria Gelato

Ściskam Was,

M.

  • Rozszerzanie diety

    Przydatne akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl